Štít

Lehký ochranný štít na obličej pro opakované použití

 

stit na oblicej - nalepky

 

Obličejový štít FS-253 je určen k ochraně očí a obličeje proti rozstříknuté kapalině A mírným mechanickým rizikům zepředu i ze strany.

 

Složený obličejový štít

 

certifikovaný · funkční · bezpečný 

Ochranný štít na obličej FS-253 splňuje požadavky o OPP (EU) 2016/425. Je navržen a vyroben v souladu s normou EN 166:2002 – osobní prostředky k ochraně očí.  Proběhlo EU přezkoušení typu OOP v ITC Zlín a štít má vydanou certifikaci, je tedy označen symbolem CE – 1 EN166 3 S.

 

 
Nosník a pásek obličejového štítu

 

lehký · pohodlný · snadno sestavitelný 

 Jednoduchý a promyšlený design štítu zajistí jeho rychlou kompletaci a bezpečné použití. Unikátní zámky jsou navrženy pro rychlé sestavení a stabilní uchycení hledí k nosné části s možností jednoduché výměny. Stavitelný silikonový náhlavní pásek a pružný nosný díl zajistí pohodlné přizpůsobení pro různé velikosti hlavy. Obličejový štít FS-253  je chráněn RDC (EU industrial design), no .: 007793716-0001

 

Rozložený obličejový štít

 

průzračný · univerzální · sterilizovatelný 

Hledí štítu FS-253 je vyrobeno z opticky čiré polykarbonátové fólie 0,5m. Štít je vhodný pro použití ve zdravotnictví, obchodu, službách nebo výrobě. Štít FS-253 je možné kompletně sterilizovat autoklávem při teplotě 121°C po dobu 20 minut. Při odběru více než 3000ks štítů je možné přizpůsobit barevné provedení nosné části.

stit na oblicej FS 253-barvy

Obličejový štít není určen k ochraně očí a obličeje uživatele proti optickému záření, roztaveným kovům, horkým pevným tělesům, plynům, elektrickému oblouku, částicím se střední nebo vysokou energií, nebo kombinací těchto možností. Obličejový štít vytváří účinnou bariéru, nepředstavuje však 100% ochranu proti uvedeným rizikům.

 

 

mallpartner